| deefny_8061 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cum sa castig Bimbo Dollars?(Aceasta intrebare e adresata doar celor ce stiu jocul Miss bimbo)

Răspuns Câştigător
| KaTaLLynna a răspuns:

Pai joci jocuri pe games(langa the city sus dreapta) sau te angajezi la job center in the city ca baker pentru ca nu costa decat 250 dolari bimbo dar trebuie sa ai IQ 70 de aceea trebuie sa te duci la librarie tot in the city langa clinic sau daca ai fost provocat la challenges cu bani si ai castigat primesti banii