| anonim_4396 a întrebat:

Radu banciu sau Mircea badea?

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Radu Banciu, are un farmec anume, da-mi funda, daca ai citit cu accentul lui laughing, daca nu, nu imi da.

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mircea Badea clar.Sau ala de la Starea Natieibig grin

| LoveSleep a răspuns:

Oana Roman.

| Doub a răspuns:

Mircea Badea. :X

| KamaSutra a răspuns:

Badea

| iSwag a răspuns:

Imi plac amandoi. Daca Mircea Badea nu ar fi un anti-basist fanatic... Cand nu vorbeste despre Basescu, Voiculescu si Rarinca chiar imi place ce face.

| T0T a răspuns (pentru iSwag):

Omul devine fanatic când un nemernic vinde a 4-a cea mai mare flotă din Europa.

| iSwag a răspuns (pentru T0T):

Dar unul din 10 cuvinte sa fie Basescu, nu e prea ok.

| Anarhie a răspuns:

Amandoi nu sunt altceva decat niste slugi ale televiziunilor lor, nu fac decat sa spuna ce li se dicteaza. Nu-mi place niciunul.