| PotatoMustDie a întrebat:

Random question:
Daca ai putea ucide pe oricine din lume, si sa scapi cu asta, cine ar fi?

Răspuns Câştigător
| BiancaBaby a răspuns:

Fuego sau Justin Bieber

17 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Eu.O piata publica.Mult napalm.Multa dinamita.Victime colaterale destule.Pentru ca e de porc ca, atunci cand mori, sa mori singur.De aceea imi plac mie inmormantarile acelea tribale, cu supusii ce-i tin de urat barosanului in lumea de apoi.Iti da sentimentul acela de putere ca esti stapan nu doar pe viata ta, ci si pe a altor cateva zeci, sau sute.Sau de ce nu, mii.

| MarianWLF a răspuns:

Un coleg de clasa, tatal meu vitreg, pe criminalul ala care a omorat vreo 700 si ceva de persoane aflate in vacanta pe o insula si pe cainii care m-au fugarit in padure acum 2 saptamani.

| MsGringer a răspuns:

Inca sunt prea tanara si nu am dusmani asa mari incat sa le doresc moartea, dar, daca as putea sa omor pe cineva ar fi pe toti nenorocitii care au pus 114 taxe in tara asta si care au distrus-o.In Suedia sunt 10 taxe oameni!

| TheWorstNightmare a răspuns:

Pe tine laughing

| Musique a răspuns:

Pe mine.
Nu-mi doaresc moartea altor persoane, nu am de ce.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-as ucide pe nimeni, indiferent dacă scap sau nu. Eu evit să calc in picioare si o furnică... Apăi un om?!

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Andra o fata rea care ma calca pe nervi.

| Alishia a răspuns:

Tatal meu natural.

| floresdemayo a răspuns (pentru Alishia):

Nu esti prea dură?

| PotatoMustDie explică (pentru Alishia):

Pe tatal tau, chiar? Puteai zice si tu Justin Bieber, Florin Salam, Basescu, orice altceva.

| Alishia a răspuns (pentru PotatoMustDie):

Nu,eu prefer pe tatal meu... dupa cate a facut asta meritahee hee

| Alishia a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu...poate daca ai stii trecutul ai intelege.

| floresdemayo a răspuns (pentru Alishia):

Nu, eu nu-s de acord nici măcar cu moartea dușmanului. Lasă-l să se chinuiască in viață, a muri e prea ușor. De aceea, viața si-o iau singuri, doar lașii.

| Oanarry a răspuns:

Pe Basescu

| Georrggy a răspuns:

Grea intrebare. O singura persoana? Eu am ceva de omorat... Totusi cred ca ar fi Justin Bieber. O sa moara mult mai putini oameni dupa aia...

| NoHope10 a răspuns:

Sincerthinking cred ca pe mine insami..doar din cauza ca m-am gandit vreodata sa ucid pe cinevalaughing.Mai mult de frica sa nu o facwinking

| Radu1299 a răspuns:

Justin bieber...