| anonim_4396 a întrebat:

RAP BATTLE.
Buna ziua, stimati membri ai site-ului "TPU (abr.)".
Va propun un rap battle (dupa cum am scris la inceput cu majuscule).
Va astept versurile.

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Vorba lu' Pleșu "refuz să mai citesc ce scrii că mă constipă"

| DanyDav a răspuns:

Incepe tu si continuam si noi.

| SefGlobalOriginar a răspuns:

Am doua pistoale cu gloante de noua picioare lungime
Rime fortate? Ti se pare, am un stil cum n-are nime'
Din sapte cuvinte, patru rimeaza intre ele cum nu rimeaza "bere" cu "lovele"
Si creeaza un efect de uliu adica te fereste de sectele de rime rele
Iar celelalte trei sunt ca un scut, cand le asculti
Te propaga pe culmile muntilor si te baga in maximul extaziei
Le-am pus a doua-n locul primei si invers
Am si schimbat mileniul cand m-am pus pe exprimat atatea ganduri de geniu.