| Carla01 a întrebat:

Real-Barça va fi transmis şi de Sport.ro?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sport.ro nu mai transmite meciuri bune de nu stiu cat timp. Doar denumirea a ramas, pentru ca sport adevarat nu prea se vede acolo. Meciul va fi pe Dolce Sport.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Bate Realu',, sa speram ca se impune in fata Ciumei KaKalane!

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Bate Real, marcheaza ambele, peste 2.5 goluri, gol CR7 - tipic pentru El Clasico.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Sper c-o sa piarda si Chelsea sambata cu City, joaca in deplasare si sa castigam in deplasare noi cu West Ham, sa mai avansam in clasament.
Marcheaza Apex sambata in El Clasico/

| Carla01 explică (pentru AFR81):

Barça bate laughing

| Drimmero a răspuns:

Digisport 1