| Sooorin a întrebat:

Recent mi-am cumparat un router wireless ( tp-link wr740n ) l-am instalat ( am urmat toti pasii ca pe carticica de instructiuni ) dar intr-un final, nu am net pe pc. Am conectat corect cele doua cabluri care vin din modem in router si altul din router in pc dar degeaba ( nici pe mobil nu am net, aratandu-mi totusi ca este semnal ) dar daca scot cablul din router si il bag direct in modem, am net pe pc, numai cand este bagat in router nu merge FUNDA daca imi spuneti ce are!

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Ai aici tot ce ai nevoie : http://videotutorial.ro/......ial-video/