| DianaIsHere123 a întrebat:

Retrica este o aplicaţie pe facebook sau trebuie descărcată? Dacă trebuie descărcată, îmi daţi link-ul, vă rog? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este o aplicatie care se descarca de pe Magazin Play(Google Play). Pentru telefoane cu sistem de operare android.

| Kara361DIsnOt a răspuns:

Din cate stiu eu, Retrica este o aplicatie care trebuie descarcata pe telefon! Si mie imi pare rau ca nu o pot descarca pe PC sad Dar daca vrei efecte cauta pe google Ipicy, sau pic monkey are efecte dragute, dar eu folosesc ipicy big grin