| anonim_4396 a întrebat:

Rog cine ma ajuta cu niste imagini pe care le poti misca cu mousul.
De exemplu era candva o imagine cu un ursulet cu baloane si cu mousul se putea intepa fiecare balon in parte apoi aparea mesajul happy birthday sau happy new year.
Stiti ceva asemanator? Ma interesa de aniversari.

ce sunt imaginile in.swf?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Te referi la tema acestora?

| Stelian2015 a răspuns (pentru Celcestietot):

Circula o imagine cu un ursulet anime cu baloane (nu urs real) si avea un ac si după ce pocneia toate baloanele colorate cu mousul aparea urarea Happy New Year cu sunet.
Sau alte imagini, un muzeu si tu miscand mousul pe ecran vizitezi fiecare colt al camerelor, te plimbi prin muzeu de "acasa"