| tectonik a întrebat:

Romani care vin din italia folosesc,, vorba"' LA NOI IN ITALIA nu-i ca in Romania ce parere aveti despre?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Au uitat de unde au plecat! Un singur cuvant as avea pentru a-i caracteriza: "ipocriti".

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Au renegat propria lor tara! Oare ce parere pot sa am despre ei, decat una proasta?! Este trist si rusinos, ca se intampla asa ceva.

| Razvan a răspuns:

A recunoaste ca esti roman in Italia/Spania in public e o rusine.Trebuie sa te adaptezi conditiilorwinking

| mgtow a răspuns:

Sant handicapati ca acei moldoveni care vb cu lipsa de ortografie

| Hombre a răspuns:

C*caciosi.

| MidnightLady a răspuns:

Chiar asa si e. "La noi in Italia", scriem fara cratima. Ai venit cumva de acolo?