| RAY a întrebat:

Romanii barbati au venit in Dacia si au facut sex cu toate femeile dace si barbatii daci au disparut sau au murit toti si uite asa s-a format poporul roman?

Oare de ce romanii au creat un nou popor doar cu dacii? Ca doar controla toata lumea

Răspuns Câştigător
| Lucian2473 a răspuns:

Nu mai minți! Te ai dat pe Man. Ești deavol, nebunule laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Lucian2473):

Niciodata! Nu mai pune sare pe rana ca e doar un pariu pierdut si nimic mai mult/

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putin conteaza, problema e de ce sant multe curvé printre noi si betivi. Din cauza ca le bat ele ajung curvé sau ele curvasaresc si ei le bat sa se invete minte? E bine ca isi primesc bataie cele vinovate daca au pacatuit.

| Drimmero a răspuns:

Erau rivalii principali, prin romanizare au 'sudomizat' Dacia la toate capitolele, i-au slabit din toate punctele de vedere.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Serios, fix pe daci, de ce nu pe englezi, francezi, spanioli, uite evrei de ce nu au disparut, astia mai mereu erau imigranti timp de 2000 de ani drimmi

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Celelalte popoare au fost un fleac in fata lor, i-au latinizat imediat.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ce gigolo erau astia

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Sodomizat*

Avatar nou, drimmero? smug laughing) Nu fiiii tristuuuț!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Asta inseamna sa ai coloana vertebrala si sa te tii de un pariu!

Ce am ajuns sa fac, sa par ca tin cu aia, bine ca tine cateva zile treaba asta,, se intoarce roata ea o data fie si patrata.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu imi vine sa cred ceea ce am vazut

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eh...crezi ca mie imi convine sa port cateva zile panarama aia de avatar? Duc pana la capat

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cate zile trebuie sa porti crucea asta drimmi?
am vazut cum a fost meciul, posesie mai multa la arsenal, suturi pe poarta, cornere, dar fotbalul e pe goluri

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu o sa intru prea mult in amanunte cu meciul, nu a nici Arsenal cine stie ce, dar nici united, pot sa zic ca a batut echipa mai bulanoasa, cand ratezi ocazii importante si apoi iei gol din greseli prostesti,, asta e, trecem peste! M-am enervat maxim aseara, a tras si fluierasul cu ei in multe faze, un meci pe care vreau sa-l uit...s-a lasat cu accidentari nasoale ale jucatorilor nostri, o sa ma interesez mai bine sa vad care le e situatia si sa fie bine. Up the gunners!

| Catrice a răspuns:

Poate ăia erau mai bogați sau mai arătoși...

| RAY explică (pentru Catrice):

Dacele asta superficiale si materialiste

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Eheee... dacă ii dădeau o brățară d-aia cum o descoperit ăștia, rămâneau gravide din primul minut.

| RAY explică (pentru Catrice):

De ce naiba soldati romani ar fi facut famili cu dace? tu ca soldat roman ai sta cu o sclava daca, sa fim seriosi, ce rusi au format famili cu femeile germane si puteau cine naiba le oprea, sunt basme fictive

| GoldenZenith a răspuns:

Sodomizat*

Avatar nou, drimmero? smug laughing) Nu fi tristuț!

| FaraNumePls a răspuns:

Arătau mai bine romanii astia, ce sa mai. Dacii au si fugit de rusine.

| Lucian2473 a răspuns:

Vad ca ai numai raspunsuri la misto sau date din nestiinta. Romanii si Daci s-au razboit mult timp. Nu putem spune ca Dacia a fost invinsa. In urma invaziei, Romanii au observat bogatia pamantului Daciei, obiceiurile si porturile lor. Le-au pacut atata de mult Dacia incat au hotarat sa se casatoreasca cu femei Dace. Nu toti. Iar barbatii Daci nu au fugit sau mai stiu eu ce. Ci au trait in buna intelegere impreuna. Sangele de Dac autentic s-a diminuat cu timpul cand alte nationalitati s-au perindat prin Romania.

| RAY explică (pentru Lucian2473):

Incredibil din atatea natiuni fix de dacia lea placut cel mai mult, evrei de ce nu au disparut ca popor?

| Lucian2473 a răspuns (pentru RAY):

Nu iti pot spune nimic despre evrei pentru ca nu m-a interesat. Stiu doar ca Romania, fosta Dacie e cea mai bogata tara din Europa. Ma refer al resursele naturale diversificate. Nu degeaba ne trag altii in jos cumparandu-ne metru cu metru de pamant.

| RAY explică (pentru Lucian2473):

Poftim,fi serios

| Zas a răspuns:

Tu chiar crezi in teoria asta?

| RAY explică (pentru Zas):

Sincer este cea mai aberanta teorie care poate fi asociata cu formarea unui popor,vorbim de diversitate, romani au locuit langa dunare in oltenia, in moldova rusi, ardeal germani, banat de toate, muntenia slavi, bulgari si ce au mai trecut pe aici

| Zas a răspuns (pentru RAY):

Exact,e patetica teoria in sine.
Nu e plauzibila deloc.

| RAY explică (pentru Zas):

Nu ar avea sens sincer, ce imigrati trebuia sa fie ca sa se formeze poporul roman, de ce naiba ai merge la 2000 de km departare in dacia pe bune, mai bine in Spania, franta, Germania =apropo erau triburi

| Zas a răspuns (pentru RAY):

Teorie comunista, tine minte ca pe vremea ea Ceasca se credea urmasul lui Decebal, deci nu ma mira nimic.

| RAY explică (pentru Zas):

Si astia se cred urmasi lui traian, cum naiba ar fi evrei sa se declare urmasi lui hitler o nebunie

| Zas a răspuns (pentru RAY):

Sa se creada din partea mea, doar ca e penibil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zas):

Ca fapt divers toata teoria asta cu dacii in perioada lui Ceausescu a fost indoctrinata. Inainte nici dracu nu stia de ei, erau doar o pagina de istorie nesemnificativa.