| Alex a întrebat:

Românii sunt mai uniţi decât comunități etnice din România?

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Daca am putea i-am infunda pe toti numai sa fim noi personajul principal.Suntem o natie de oameni orgoliosi si razbunatori(vezi bataile de la stadioane si in general una din doua stiri de pe ProTv). Iubim viata dar in acelasi timp ne sinucidem pe capate. Iubim muzica culta si bubuie boxele de Guta.Suntem pe principiul ca forta fizica e mai buna decat cea intelectuala.Care intelectuala tinde spre 0 la anumiti indivizi
Am ajuns in situatia rusinoasa ca un om sa vrea sa ajunga in inchisoare pentru ca nu are cum supravietui in anotimpul rece
Daca se poate mai rau? Bineinteleswinking