| Bruno92 a întrebat:

Rromii au zeu? Indienii ma gândesc că au, daca e zeul indienilor înseamnă că e și zeul rromilor având în vedere că rromii se trag din indieni? Cine credeți că este zeul rromilor?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Teoretic sunt crestini.
Practic, se folosesc si de religie pentru a manipula/pacali oamenii slabi.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Majoritatea sunt crestini, cred in dumnezeu si au frica de dumnezeu

| Bruno92 explică (pentru RAY):

Hmmm, nu știu ce să spun.Nu prea par sa aiba frica că, daca aveau nu făceau atâtea...

| RAY a răspuns (pentru Bruno92):

E adv

| Celcestietot a răspuns:

Foarte multi sunt creștini... creștini cu numele XD.