| anonim_4396 a întrebat:

S-a intamplat ceva ciudat azi... Stateam langa masa si pe mijlocul mesei era o sticla de suc, imi aducea tata un pahar si pana sa mi-l aduca vad cum sticla a fost impinsa si chiar mi se pare ca am vazut un fel de umbra alba. In dreapta mea era mama, eu eram in fata sticlei iar locul din care pare ca ar fi fost impinsa sticla era partea stanga. Eu nici nu am atins-o si nici nu as fi putut sa o imping drept spre partea dreapta (in partea aceea a fost impinsa, chiar foarte drept). Au trecut mai mult de 40 de zile de cand a murit o ruda si nu mai are cum sa fie prezenta ei langa noi (cred) deci... Cand se intampla mutari de genu' din senin ar trebui sa fiu speriata?

3 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

Poate v-a facut o vizita. Incearca sa vezi daca se mai intampla, poate te-ai gandit tu prea mult la asta de dor.

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru Swae):

Asta a fost prima oara cand s-a intamplat ceva de genu'

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu fii speriată. Sunt fenomene numite poltergeist și se întâmplă foarte rar. Dar sunt reale. Nu se cunoaște încă cauza. Ai aici o porție bună prinse pe webcam.
https://www.youtube.com/watch?v=E7nFf-ld7Fk