| anonim_4396 a întrebat:

Sa imi explice cineva! Deci vorbesc cu o fata de vreo de 2 sapt… i-am zis ca o plac acum 1 sapt si a zis ca nu stie ce sa zica si sa vadă pe parcurs gen si tot incepe sa pună story uri despre relatii si chestii si gen îi raspund la story cu asta?happy" si gen ea pune asta?‍♂️ si de acolo nu mai stiu ce sa zic laughing ca daca mai continui gen imi e ca o pierd…

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si "gen"... totul avea sunt sens si mai bun fara acest cuvant repetitiv fara rost.

Dar oricum, trecand peste... in primul rand, este clar ca ea nu simtea la fel pentru tine, dar este bine ca a spus ca o sa vada pe parcurs, ca si cand ar fi deschisa pentru aceasta "oportunitate".

Legat de acele story-uri, nu prea putem sa ne dam cu parerea, pana la urma doar ea stie ce si cum, asta nu inseamna nimic. Sunt doar niste apropopuri in mintea ficaruia care te duc cu gandul ca ar putea sa insemne mai mult, insa poate sa nu fie decat o joaca. Plus ca apar doar semne de intrebare, poate nu vad eu bine de pe laptop emoticoanele de mai sus.

Daca vrei sa vorbesti in continuare cu ea, vorbesti in mod normal. Daca nu nu. Dar ai putea sa vorbesti in continuare, incet, sa fii deschis, sa nu o dai in obsesie si vezi ce se intampla. Daca este sa fiti impreuna, sigur o sa se ajunga acolo. Daca nu nu. Si cum sa o pierzi? Pai este a ta? Nu ai nimic de pierdut.

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce-i aia "nu stie ce sa zica si sa vadă pe parcurs"? Nu e clar? Nu te place. Orienteaza-te catre alta.

Răspuns utilizator avertizat