| OctavianDanielMaria a întrebat:

Sa luam o incapere de 350 m in lungime, 10 in latime si 10 m in inaltime si sa ii punem o fereastra si sa umplem incaperea aia cu oameni si sa-i lasam acolo un an. Oare cat timp raman in viata?

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Teoretic depinde de cât de mult vor sa trăiască și ce sunt dispuși sa facă pentru asta.

Practic, cam o săptămâna pana când mor de la deshidratare fără sa mai aibă ocazia sa facă ceva pentru supraviețuire.

Totuși, depinde si cât de solida e fereastra.

| Floridori a răspuns:

Schrodinger versiunea 1.2, tu esti?

Răspuns utilizator avertizat
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Dai prea puține detalii. Oamenii ăia au mâncare, apă sau toalete? Sunt înarmați? Sunt bolnavi? Sunt tineri sau bătrâni? Au la ei droguri, alcool, tutun sau otravă? Fereastra este încuiată? Dacă da, au cheia? Dacă nu, pot ieși pe fereastră în siguranță?

| blairelovesmusic a răspuns:

Pai depinde de fiecare om in parte.

Răspuns utilizator avertizat