| RAY a întrebat:

Sa ma insor sa nu ma insor anul asta? sa mai astept un an?
Cine ar vrea sa vina la nunta? cu ce fata credeți ca mas putea potrivi de aici de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Ziceam ca poate te pastreaza pentru Ea. Stii, Zeita mai intra in relatii cu muritori. De exemplu, Anchise, tatal lui Enea.

155 răspunsuri:
| RAY explică:

Nu inteleg nimic

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Eu as vrea sa fie Henry Cavill, dar viața e cruntă.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu le mai judeca atat si nu generaliza, are vreun rost sa le critici? Nu toate sunt la fel, lumea e diversa

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cand o sa vad o sa cred si altceva man, in fine sa nu devenim seriosi

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Precum planuri mari viitor, nu ganduri de maritis.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ce bine mă cunoștibatting eyelashes

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

De unde până unde? thinking

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Vad ca va potriviti nu gluma

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ți se pare laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing nu. Si mersi de compliment.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Sa cresti mare,, sa fii sanatoasa!

I-auzi, mai sun la sonerie atunci

| Drimmero a răspuns:

Insoara-te cand vrei tu, cand iti gasesti aleasa.

Cu ce fata ai vrea sa ma insor eu, amice Ray?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cu golden, daca nu vrea cu mine poate o vrea cu tine man, daca tot suntem prieteni ma lasi sa o iubesc si eu in noaptea nunti nu?

| AnonimCuDiploma a răspuns (pentru RAY):

Nuntii *

| Drimmero a răspuns:

Esti dement ))))))) rau.
@Golden, i-auzi ce zice batranul Ray.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Hai ma ca nu sunt batran, sunt in floarea tinereti, am 27 de ani si nu am nici o mandruta

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing) ce mă mai pasati ca pe o minge.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

O aparut si regina inimi mele, zi-mi vrei sa fi aleasa mea?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Golden nu e de dat, din cate stiu eu.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Poate are iubit real, iar noi fraieri ne visam insurati cu ea

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Pot sa sun un prieten sau să întreb publicul?laughing))

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Da,sunati iubitul

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu te pasam, nu ma bag in jocul lui,, draga

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Daca îmi spui tu care e ăla o să îl sun thinking

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

))))))
Fetele sunt viclene, Ray, le duce mintea, asculta la mine.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Sti tu prea bine care e

| RAY explică (pentru Drimmero):

Stiu man, actrite mai bune nu exista, ipocrite de 5 stele

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Fa i și tu o propunere băiatului sa aiba și altă opțiune că nu vreau sa fiu doar eu luată în vizor
P s tu nu te însurai cu Florentina? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daaa, în special cu tineee smug
Ce atmosferă emoționantă s-a creat :''>

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Am vrut, dar m-a refuzat.
Isi va da seama pe parcurs ca ai alte aspiratii))

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ca de exemplu?

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ca-n palma, ca-n palma.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Analizez omul, prin tehnica bulgarelui de zapada in rostogolire...

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Mă analizezi cam mult. Ai ceva să-mi spui? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu,analizez oamenii in special. Astepti vreun raspuns de la mine cumva?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Altfel care era scopul întrebării?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Te place, ce paradox intrebarea mea era despre nunta mea dar vad ca voi doi o sa va casatoriti

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ce glumă bună, Ray laughing nu o mai face!

| minrest a răspuns:

Asteapta pana la anul, poate Zeita te pastreaza pentru Ea, ca pe Anchise; (daca vezi ca nu mai intru pe TPU, inseamna ca Afroditei nu i-a placut gluma mea).

| RAY explică (pentru minrest):

Cred ca ma uitat zeita asta, ca nu dau de nici o fata sincera, serioasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pe ici, pe colo.

| RAY explică (pentru minrest):

Desi ea ma iubeste in secret? Wow ce onoare, dar eu tot singur sunt

| minrest a răspuns (pentru RAY):

A fost asa o supozitie. Oare cum a meritat Anchise dragostea amoroasa a Zeitei? Nu era nici macar rege in Troia.

| RAY explică (pentru minrest):

Daca era un barbat inalt, musculos frumos si hotarat nu ma mir in fine

| RAY explică (pentru minrest):

Asa e, zeita aia ma vrea doar pentru ea, las ca in viata de apoi am sa o iubesc pe vesnicie, o sa fie zeita mea pe veci, ce romantic

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Asta nu. In viata de apoi umbrele duc o existenta jalnica in lumea lui Hades. ''As prefera sa fiu sclavul unui servitor fara avere, in lumea oamenilor vii, decat sa fiu aici domn peste morti'', ii spune umbra lui Ahile lui Ulise. Asa ca, daca Zeita te vrea, te va aborda la suprafata pamantului, nu in stadiul de umbra.

| RAY explică (pentru minrest):

Sa merg in Grecia sa imi caut zeita? aia stie de Timisoara oare?

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Zeita e peste tot, puterea iubirii nu tine cont de granite. Odata ce ti ai venerat-O, a luat la cunostinta si Ea de existenta ta.

| RAY explică (pentru minrest):

Amin,fie ca ceea ce scrii sa fie si adevarat

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Ziceam ca poate te pastreaza pentru Ea. Stii, Zeita mai intra in relatii cu muritori. De exemplu, Anchise, tatal lui Enea.

| Nemessys a răspuns:

Casa de piatra!

| RAY explică (pentru Nemessys):

Da cu cine? hai ma spune tu daca ma potrivesc cu vreuna? las la alegerea voastra, ca cu banii vostri fac nunta

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Ma. eu nu am de unde sa stiu care-i norocoasa, dar sper sa sunt invitat. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cu Cocina faci tu nunta, gata

| RAY explică (pentru Drimmero):

Doamne fereste man,aia nu se marita cu mine, ca nu stiu cand sa pun un i sau doi de i, azi mi-a spus asta in lacrimi, iubire nu putem fi impreuna ca tot incurci i-urile, asta e, mergem mai departe in viata

| RAY explică (pentru Nemessys):

Eu vream sa apelez la voi, ca eu nu stiu

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Semn de afectiune mentala reprezinta toata persoana ei!

Dar totusi o placi?

| RAY explică (pentru Drimmero):

E doar amuzanta atat, apreciez persoanele amuzante, dar nu limbajul vulgar

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Nu stii? Ok. lasa ca aflam. rolling on the floor

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Https://www.tpu.ro/......ozitate-d/ =))). E de caterinca. :))

| RAY explică (pentru Nemessys):

Man stiu de gluma, mann

| RAY explică (pentru Nemessys):

Veti alege voi pentru mine ca vorba aia in noaptea nunti o facem impreuna

| GoldenZenith a răspuns:

Gata! Știu!
IoanaMihaela23. Cu plăcere!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu e ea de mine golden

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

De ce? thinking

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Sincer nu e ceea ce caut la o fata,ca caracter ma refer, eu daca m-as gandi vreodata sa caut ceva as cauta o fata sincera, serioasa, cu simtul umorului, inteligenta dar sa ma atraga si fizic, bine acum nu caut nimic

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Pai de ce ai mai pus întrebarea dacă nu cauti nimic? thinking
Lasă că îți găsești tu perechea.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Pai eram curios ce fete mi-ati recomanda

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Fete cu simtul umorului nu prea gasesti.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Am vazut ca te duce capul si am zis sa te mai bag in seama din cand in cand,, deranjez?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Și frumoasa.

Suna, suna. Sunt acasă.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si frumoasa, si tot ce vrei.
Daca vin,, iti aduc facturile/

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Daca le și plătești. f bine.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Aduc o contributie ceva,, vedem, ne intelegem noi.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Câtă dedicare.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru RobertG101):

Ray e cu ochii pe ea mereu, eu doar asa lunea si sambata.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru RobertG101):

Ce comentariu fara perdea/
Tu chiar crezi ca vorbesc serios?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Așa puțin?sad

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar sincere exista?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

De ce mă întrebi pe mine? Întreabă l pe el. laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Am gresit mandra

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ai atatea "mandre" ca nici tu nu mai știi cand/cum să răspunzi.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Numai am, m-am despartit de toate in ultimul timp, asta e

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Limbaj despre super-eroi...eu vorbeam despre fapte reale.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

sad îmi pare rau. Eu speram sa vin la nunta.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Uimeste mă.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce vrei sa stii mai mult? Ca esti asemanatoare cuiva,, sau asa mi se pare mie, nu stiu.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Hai, mai, că mă faci curioasa. Cu cine mă asemăn? Vezi ce zici laughing)

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Asta e golden, nu s-au nascut fete sincere, asta e

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu există nimeni pe deplin sincer. happy

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bwhahahaha,ti-am zis, cu o tipa pe care am apreciat-o.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Floricica?

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu are rost sa-mi scoti ochii cu Flori cum fac toti,, nu am avut absolut, dar absolut nici cea mai mica treaba.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

thinking De ce te tot explici? Glumesc și eu.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru RobertG101):

Nu știu dacă e Drimmero atât de norocos. Alta Floricica.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

))))) Nici eu nu stiu.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ai dreptate, dar nici mincinoasa non stop

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Hai că ești simpatic laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Corect!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Multumesc de compliment, asemenea, asemenea!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Saru'mana!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

E cam aiurea ca o femeie sa pupe mana barbatului, strica tiparul... parerea mea.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing eram și eu politicoasă.
Nu îți pup mana oricum.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Imi place ca esti politicoasa, asa mai vii de acasa, arati respecti si indemni omul la respect/

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing) aplauze! Cate complimente mai faci? Ce se întâmplă cu tine, dragul meu Drimmero?

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

De cat timp iti sunt eu drag, mai exact?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Era un apelativ. Și tu mi-ai mai zis "draga" și am întors favoarea. Lucrul asta ar fi trebuit să te întreb eu de fapt laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Hmmm,,nu de mult timp, dar imi esti simpatica prin raspunsuri si determinare, nu te gandi la altceva.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Slava Domnului! Nu mă gândesc. laughing

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Ce caracter Ray?! Crezi că aceste calități pe care o fata trebuie sa le aibe eu nu le am? Și ce anume nu.ti convine la caracterul meu... spune.mi și mie că sa știu ce am de 'schimbat' la mine pe viitor nu de altceva doar poate am eu o problema nu cei din jurul meu...ți se pare că.s cam rea(în adevaratul sens al cuvântului)?

| RAY explică (pentru Elide):

In primul rand nu ne potrivim ca fizic, tu esti de nota 9 eu de 6, nu ar putea atractie din partea ta fata de mine invers da, ca caracter singura de care imi place e https://www.tpu.ro/utilizator/zupu pur simplu imi place de ea, ma atrage rational, nu e vorba ca nu cred ca ai acele calitati si pur simplu nu gandesti ca mine, nu trebuie sa gandesti ca mine

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Am înțeles...

| BlackRose03 a răspuns:

Rlly? laughing
Daca erai mai tinerel as fi spus dea.Imi esti simpatic chiar daca probabil nu o sa ma bagi in seama si m-ai taiat din lista de prieteni. laughing
Succes si casnicie fericita.
Fi sigur c-o sa vin la nunta.winking
Aa, cine e aleasa?

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Insati zeita iubiri, va veni pe pamant pentru mine, te_am taiat pentru ca nu ne potrivim in gandire, vezi tu as vrea prieteni care sa gandeasca ca mine, normal ca te bag in seama

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Sunt prea batran pentru tine

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Ne potriveam mai mult decat crezi. =]]
Ca si tine nici eu nu cred in iubire.
Off, dar asta chiar o durut.Te credeam prieten. sad

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Eu m-am referit la altceva, sa gandeasca ca mine, sa aiba acelasi pasiuni ca mine etc
eu n-am prieteni, nici cei din lista mea nu-i consider prieteni, maxim amici atat, eu cred in iubire dar consider ca omul e o fiinta poligama

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Adica? Ce pasiuni ai?
Cum gândesti? =]]

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Stiinta,dar repet nu trebuie sa gandeasca alti ca mine

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Stiinta,a?
Daca nu stau pe jocuri online/mănânc/dorm/ies afara/ sau fac teme ma uit la documentare si citesc.
In special despre Univers. =]]

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Fain,ma bucur

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Si euu. =]]

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Scuze ca te-am scos nu stim ca are vreo importanta asta, pana la urma ce fata imi recomanzi?

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Scuze? Is obisnuita sa fiu data la o parte, nu-ti va griji =]]
Din cate stiu nu te potrivesti cu nicio fata de pe acest site (cel putin in cazul utilizatorilor activi).

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Dar nu te-am dat la o parte

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Si eu la fel, deci numai ma insor in concluzie

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru BlackRose03):

Te-am bagat inapoi

| laSoledad a răspuns:

Pentru o decizie cat mai pertinenta asupra tinerelor romance, asculta Hora Lolelor (Domino). N-ai fi dezamagit daca i-ai chema la nunta.

https://m.youtube.com/watch?v=omwLP0dWlUU

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeu vin la nuntă în calitate de cavaler de onoare. Având în vedere ultimile tale flirturi, GoldenZenith.
O să dau cadou frumos.
Dacă nu mă primești, pffff, aduc toporul și te aranjez
Eu sunt DaniStricăTot.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu te pot invita din motive existențiale ale bunului mers al universului

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pffff, faci fițe din astea cu mine?
U asked for it

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu iert dar nu uit, atat spun

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

What?!
De ce eu? El flirtează cu toată lumea. laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Traitor!
Parca sunt într-o telenovelă proasta. kill me now love struck

| 94Lucifer94 a răspuns:

Casă de piatră pentru când te decizi dar mai ales atunci când vine momentul să te vezi însurat! laughing

| RAY explică (pentru 94Lucifer94):

Abia astept noaptea nunti, vreau o virgina

| Kiwibibilă a răspuns:

Mayar sau denisanicoleta.

| RAY explică (pentru Kiwibibilă):

Mayar e calugarita iar denisa e minora are 15 ani parca

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Eu cred ca faci pe nebunul numa asa de chestie laughing
tocmai ce ziceai ca nu prea te poti atasa de cineva pentru ca te temi ca nu persoana potrivita. asta inseamna ca trebuie sa analizezi si sa citesti mai bine fiinta umana. la varsta ai si o experienta destul de multa! straight face
altii stau ani de zile cu 'perechea' pentru a afla daca intr-adevar asa si e. Iar pe la 2 ani de relatie, wsau pana in 2 ani inclusiv, atunci au loc majoritatea certurilor pentru ca ambii parteneri, in unele cazuri, sunt super incapatanati, sau doar unul, nu intelege nevoile celuilalt, etc. Si in acesti maxim 2 ani, are loc o perioada de incercare de stabilizare. Daca nu merge : next!
Asa ca pune itnrebarea la trivia/amuzante mai bine big grin

| RAY explică (pentru JustBlackNoGrey):

Eu vorbesc serios, nu am pus intrebarea la misto, chiar as vrea recomandarea cuiva

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru RAY):

Ti.am zis i nraspunsul meu si sfatul meu serios, in cazul in care ai vorbit serios

| 0buna1buna2 a răspuns:

"mas"