| Redix a întrebat:

Sa presupunem ca ai pusa parola la calculator de parinti.Cum o aflu? Am windows XP. fundita cui raspunde primul.

4 răspunsuri:
| Zapacitaaaa a răspuns:

Singura posibilitate logica si evidenta este sa te infiltrezi in creierul parintilor tai si sa le citesti gandurile laughing
Alta posibilitate nu cred ca exista big grin

| Redix explică (pentru Zapacitaaaa):

Un raspuns de cel mai mare incult! Se vede ca esti de aia care nu stie decat sa stea pe facebook sau hi5 ...Atat stii sa faci pe calc. Pun pariu ca daca spuneam ca am uitat parola la calc ziceai ca trebuia sa-mi iau altu!

| Zapacitaaaa a răspuns:

laughing) Ma faci sa rad, am demonstrat prin raspunsurile mele de nenumarate ori faptul ca nu sunt inculta. Dar nici nu o sa incerc sa te conving de acest lucru pentru ca nu ma intereseaza ce crezi tu.

| Redix explică (pentru Zapacitaaaa):

Esti desteapta rau! Citez ce ai zis tu :Singura posibilitate logica si evidenta este sa te infiltrezi in creierul parintilor tai si sa le citesti gandurile
Alta posibilitate nu cred ca exista. Asta e o posibilitate logica deci. Mie mila de tine. Exista programe cu care poti afla parola si am aflat unul(Ophcrack, doar asa sa stii ca nu vb prostii)Gandeste inainte sa raspunzi te rog.Si nu mai raspunde la mesajul meu ca chiar nu mai am ches sa mai port conversatia asta cu tine! Si parerea mea este ca tot o inculta esti!