| PerdunAdriana2000 a întrebat:

Sa presupunem ca Terra ar avea comunitati de roboti.Care credeti ca ar fi un motto potrivit acestei comunitati, motto conceput de roboti?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

"Curentul trece, circuitele raman"
"Mult bitcoin!"
"Nu ma scoate din RAMi"
"Cafeaua e ca o sursa nou nouata"
"Webcamul e oglinda BIOS-ului"
"Unde-i procesor acolo e si cache"

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

10110101110001010111100110011!

Bula
| Bula a răspuns:

J9dt74Gk 6sF1xH73 Yla3O0oW

| RAY a răspuns:

Noua conducere mondiala

| GabiDumitrescu a răspuns:

| Simpatic a răspuns:

Pai sa zicem ca deja s-a format (fictiv) un orasel doar al roboteilor sa numim oraselul Robomania, apoi in oras ar fi mai multe comunitati, etnii etc, sa vedem ce motto ar avea fiecare comunitate gandita de mine in parte:

comunitatea RoboGay: "cu noi poti sa faci ce vrei"

comunitatea roboSpirt "cum beau, cum imi vine sa vomit"

comunitatea robotigani "circuite noi ciordim, de foame sa nu murim"

comunitatea pescari si vanatori Cybermincinosii "Am prins un Leviatan cu o undita si un lighean" (n.r. Levitian -referire biblica)

comunitea robo-opn-mind "uta uta faceti poze cu maimuta"

Vino in Robomania, nu simti nici foamea nici saracia!

| Catrice a răspuns:

Împreună cucerim Terra!

| Celcestietot a răspuns:

Slujim creatorii.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

ScârțTown, pentru cei puternici.

| Andrei200202 a răspuns:

Bem și omenirea dispare (adica suntem niște paraziti pentru planeta asta)

| OctavianSps a răspuns:

Pai cum e la noi la oameni ''Unde nu-i cap vai de picioare'', la ei sa fie, ''Unde nu-i ram vai de șenilă''.
Succes!