| IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm a întrebat:

Să te joci cu mintea unui om naiv e ceva rău sau nu contează pentru că oricum nu e conștient de ce i se întâmplă?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Gusticele, tu nu esti in stare sa te joci cu mintea unei gaini. Tu de fel prinzi obsesii pe userii de aici, asta-i singurul tau scop? Oricum ai viata scurta aici cu conturile, ai antecedente. Sa nu zici ca-s baiat rau iti mai las ocazia sa dai niste poante traznet

| Drimmero a răspuns:

La cate ai avut si la cum schimbai pe zi nick-urile nici nu aveai ce sa retii, cert e ca pe ultimul l-am retinut "Gusticel"; D
Eu te las sa crezi exact ce vrei, imi musti momelele exact ca somoteii la undita, eu dau la rapitori de obicei.

Conturile noi de obicei sunt 'vechi', o clipa n-am crezut ca ai intrat de o zi aici. Ai vrea tu sa fii Cocina, pai aia macar era amuzanta si radeai cand dadea o replica, era batrana haladita, e icoana pentru site-ul asta tu esti afis printat pe langa ea, dar esti simpatica si tu de fel, mai ai de lucrat la personaj, inca nu esti pregatita sa avem un dialog pe cursa lunga.

| IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm explică (pentru Drimmero):

Narcisist în acțiune. Îmi zice că sunt aia subtil. Dar când îi zic că nu sunt, se întoarce la 180. Nu cred că ești foarte conștient de tine.
N-am avut niciun nume Gusticel. Credeam că e un cuvânt inventat de tine rolling on the floor

| GusticelMititel a răspuns (pentru Drimmero):

Of of of

| GusticelMititel a răspuns (pentru Drimmero):

Mare circ pe aici

| Drimmero a răspuns (pentru IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm):

Ti-ai adus celalalt alter ego pe aici sa-mi zici ca nu e asa? Ia adu-ti contul principal sa vad cu ce zmeu am de-a face.

| Sofer a răspuns:

E ceva rău că te joci cu mintea unui și profiți de el în loc sa îl ajuți.

| AndreeaWTS a răspuns:

El nu e conștient, dar TU ești.
În mintea ta nu vor exista urmările faptei?

| AndreeaWTS a răspuns (pentru IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm):

Există o vârstă când poți face fapte rele fără să-ți pese și fără să te afecteze.
Dar în mod sigur va veni și vârsta la care vei regreta toate faptele rele pe care le-ai făcut. Dar nu vei mai putea da timpul înapoi.
Vei fi doar bântuit de fantomele trecutului.