| Dariakusss a întrebat:

Sa va zic faza... Azi la scoala, ma întorceam împreună cu colegii mei în clasa si am rămas în spate cu un coleg, înainte sa urc scările o vad pe directoarea, paznicul și secretara, eu mi-am văzut de drum și efectiv directoarea m-a oprit din drum(mi-a pus mana pe umăr și m-a împins puțin ca să-mi dea de înțeles ca vrea sa ma opresc) și exact în aceeași SECUNDA EFECTIV îmi ridica tricoul foarte sus, se uita timp de 2 secunde și îl după îmi da drumul, într-adevăr, ne-a zis ieri sa venit cu uniforma dar va zic sincer, nimeni din școală NU vine pentru ca ne-a rămas mica asa ca următoarea opțiune pe care ne-a dat-o era un tricou alb sau negru, eu aveam un tricou gri și larg care nu era nici lung dar nici scurt, era mai jos de buric cu vreo 4-5 cm.

Directoarea avea voie sa faca asa ceva? Măcar dacă era singura dar nu pot sa cred ca a făcut asa ceva în condițiile în care era și paznicul (BĂRBAT), mi-a ridicat tricoul ala foarte sus, efectiv i-am simțit degetele pe sutien, dacă făcea asta când nu aveam sutien? Și la sfârșit mi-a zis ca cică mi se vede burta, CUM MA OMULE SA MI SE VADĂ BURTA DACĂ TRICOUL ERA MAI JOS DE BURIC și chiar dacă era genul ala de tricou la care mi se vedea burta as fi făcut cumva sa nu mi se vadă când treceam pe lângă ea, pentru ca într-adevăr, au fost zile în care am venit cu tricouri mai scurte dar acesta chiar nu era. Efectiv eu mergeam liniștită cu mâinile în buzunarul gecii, ma oprește femeia asta și îmi ridica fără nici o reținere tricoul pana la sutien, mai și analizează 2 secunde și după îmi da drumul la tricou, avea voie sa facă un asemenea gest? Și nu numai, a făcut asta de fata cu toti

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu avea voie. Avea nevoie.

| Dariakusss explică (pentru sadrian46):

Nevoie de? Ce credea ca se afla sub tricoul meu în afara de piele și sutien? Doamne ferește poate ieri nu aveam chef sa port și îmi ridica în halul ala tricoul de îmi vedeau toți tatele. Ți se pare normal? Ferească ma, data viitoare o s o fac din adins să-mi ridice tricoul și atunci nu o sa mai tac cum am făcut-o ieri. Credea ca am burta de fier, sâni de piatra sutien de pământ, piele de extraterestru, coada de sirenă? de ce ai folosit cuvântul "nevoie"? Pentru ce să aibă nevoie ea, sa ridice tricoul în halul ala unei eleve? Și de față cu un bărbat

| sadrian46 a răspuns (pentru Dariakusss):

Ce credea ca se afla sub tricoul meu în afara de piele și sutien?
Era lesbi. Nevoie de sex.

| Dariakusss explică (pentru sadrian46):

Maybe, dar are sot. În fine, acum pe bune, a fost un gest de prost gust și fără sens, a vrut sa vadă cât de scurt e sau ce pana mea voia sa vadă de mi-a ridicat asa tricoul? Adică motivul a fost ca cică e scurt, dar chiar era nevoie sa mi-l ridice? Era de ajuns să-mi atragă atentia

| sadrian46 a răspuns (pentru Dariakusss):

Are soț, dar are și fantasme.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Foarte aiurea, dar nici nu știu ce poți să faci. Ar putea părinții să o sune și să o întrebe ce rost a avut acel gest și să se asigure că nu o sa se mai întâmple. Dar dacă se mai întâmplă, nu glumesc, dă-i peste mănă straight face

| Dariakusss explică (pentru supadeceapa):

Sper sa se mai întâmple și jur ca pe lângă faptul ca o si dau una peste mana o să-i zic prin absurd și cât de penibila și scorpie e, poate unii nu își permit tricouri cum vrea ea, poate părinții lor muncesc pe brânci ca să ii intretina și ea ne obliga sa ne îmbrăcăm cum vrea ea, de ce profesorii nu au aceasta regula și vin în toate culorile posibile? De directoare nici nu mai zic. Deseori poarta haine transparente sau cămăși pana la BRÂU de i se vad sânii, pe bune? Nu o sa ma trezesc și eu sa rup cămașă de pe ea sau sa i-o ridic ca asa mi-a venit mie, ca nu-mi convine felul în care e imbracata gen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și ce a văzut? Nuci găsim și în copac.

| Dariakusss explică (pentru anonim_4396):

A văzut grăsime și un sutien, îți mulțumim pentru părere domnul buci de fier

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dariakusss):

Pentru glume din astea m-au dat afara de la grădiniță.

| Dariakusss explică (pentru anonim_4396):

Ce trist.