| anonim_4396 a întrebat:

Să zicem că ați fi într-o poziție de conducere iar printre colectivul de angajați s-ar afla un angajat/o angajată care vă simpatizează dar ca să nu dea frâu bârfelor sau să-și pună slujba în pericol, ar încerca să se controleze în prezența voastră.
V-ați putea da seama cu exactitate de sentimentele lui/ei pentru voi?
Cum anume?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

De obicei intreb daca vrea sa iesim la o intalnire privata apoi vedem ce iese

1 răspuns:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Creo que VerginicăVacăGrasă es tu hermano porque ambos tienen el mismo estilo basado en el guión, solo difiere la categoría.