| Doarunaltutilizator a întrebat:

Sa zicem ca sunteti la o masa festiva cu multe bunatati si vi se lasa gura apa si vreti sa mancati din fiecare mancare dar din pacate nu puteti.
Daca ati fi dispusi sa alegeti un fel de mancare UNUL SINGUR atat din toate cele enumerate de pe lista pe care l-ati alege si de ce?
-Salata de beof.(nu stiu cum se scrie cuvantul asta corect)NO HATE.
-Varza calita.
-Fasole cu carnati.
-Paste cu branza.
-Friptura de vita.
-Pizza rustica.
-Sarmale cu smantana.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegeam pizza daca nu treceai salata.laughing

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Salata de beouf fara carne, cred ca as manca la d-astea in exces! Tot ce e acolo mi-ar lasa gura apa.

| OldSoul a răspuns:

Pizza, restul nu ma prea atrag la fel de mult.

| RainmakerX a răspuns:

Faza e ca din ce ai enumarat aici poftesc doar la pizza, de restul nu ma intereseaza XD

| Doarunaltutilizator explică:

Pai din toate astea zic eu ca mi-ar placea fasolea cu carnati deoarece imi plac mult carnati si imi place mult fasolea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora asta te-au gasit intrebarile despre mancare, bravo Octaviane. Ti-as umple frigiderul si nu cu ce ai enumerat tu acolo.laughing
As alege salata de boeuf ( cica asa zice google ca e corect ) pentru ca-mi e pofta in draci de ea.crying

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Cei drept salata de beof nu imi place dar restul da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Alegeam pizza daca nu treceai salata.laughing

| Fetitzacekurai a răspuns:

Sarmalute la putere! laughing