| Thoro a întrebat:

Sal all, am nevoie de un id de mess de la o fata, as vrea sa intreb ceva, in privat, sau sa vorbesc cu ea pe TPU in mesaj, am nevoie de o parere in privat, Funda!

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Tu mai folosesti id de mess )))))? lol

| Thoro explică (pentru Mayar):

LOL, am mess da nu-l prea folosesc happy. P.S Am si uitat de intrebarea asta laughing)), hai ca ai funda ca te-ai ostenit sa-mi amintesti de intrebare rolling on the floor

| ladyMillion a răspuns (pentru Thoro):

Waw...multam! sa traiesti Thoro, si sa-ti dea Domnu' sanatate pentru bunatatea ta de azi rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mess.ul... e-mailul da, dar mess, ce amintiri!

Ia pune tu aici intrebarea, oricum esti anonim si nu stim cine esti.