| ChilaruAlinn a întrebat:

Am adaugat o persoana pe Facebook si cererea de prietenie nu mi-a fost acceptata. Recent m-am intalnit cu acea persoana la un eveniment unde am vb si a ramas ca sa o adaug in urmatoarea zi. A doua zi cand am incercat sa ii trim cererea aplicatia de Facebook nu imi dadea voie sa o trim deoarece a mai fost trimisa odata. Cum fac sa o trim din nou sau ca pers repectiva sa o remarce, dat fiund faptul ca acum ma stie si sunt sigur ca ar raspunde cererii de prietenie. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când ți-a respins cererea de prietenie, ți-a dat și Spam. Adică, să nu-i mai poți trimite niciodată cerere de prietenie. În acest caz, poți să-i lași un mesaj, în care s-o rogi pe ea să îți dea "friend request", dacă tot ești convins că te vrea în lista ei de prieteni. happy

| ChilaruAlinn explică (pentru floresdemayo):

Merci mult, destul de folositor raspunsul!