| butterfly_4024 a întrebat:

Sal.am si eu nevoie de niste ideibig grin
am de facut o prezentare in power point cu personaje, gesuri, gandurile, replicile fiecaruia. dar mai intai trebuie sa fac scenariu povestii si nu prea am idei. cam ce replici ar putea avea. ce persoanje sa inventezthinking m-ati putea ajuta va roogg!
fundita cea mai draguta ideehappy

1 răspuns:
| Vampixu a răspuns:

Sa inteleg ca este un fic? xD[daca sti ce inseamna]
paii, depinde ce fel de personaje ai, adica daca sunt cu nume romanesti, engleze, etc.
nu prea imi dau seama ce fel de poveste ai facut, as putea sa te ajut mai mult daca am putea vorbii.
daca vrei, poti sa-mi lasi un mesaj cu id-ul tau, si mai vorbim xD