| inteligenta a întrebat:

Sal, daca ati putea sa va mutati oriunde unde v-ati muta?(in ce tara)

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- În aceeaşi ţară natală, adică România. De ce m-aş muta altundeva, dacă mie chiar îmi place această ţară?! Îmi plac oamenii, cultura, aproape totul la această ţară. Poate există mici lucruri care 'pătează' onoarea acestei ţări, dar încerc să nu le văd.

| Neimportant a răspuns:

În Spania, pentru că, cunosc limba spaniolă și mi-ar plăcea să trăiesc printr-o altă lume sau să vizitez cele mai frumoase locuri de pe acolo.

| Siracuzia a răspuns:

In Franta.