| andreyhbk a întrebat:

Sal, imi puteti zice de ce nu merge Spark IV(la windows 7) si daca stiti cum il pot face sa mearga pls scrieti

3 răspunsuri:
| kissadem296 a răspuns:

Eu nu stiu c e Spark IV, dar daca e un joc asta nu e din cauza ca ai Widows 7 ca si eu am.nu merge pentru ca nu ai plagin-urile instalate. Daca e altceva nu stiu...mai da detalii si-ti mai dau un raspuns ca si eu am la fel windows 7!

| andreyhbk explică (pentru kissadem296):

Nu e un joc e un program sa bagi masini, barci, arme etc... in gta iv

| andreyhbk explică:

E un program pentru un joc(GTA IV) in care poti sa bagi masini arme barci etc in gta iv