| Balonaseplutitoare a întrebat:

Sal TPU am 14 anii si intru in clasa a 8 a la anul si mi e frica daca nu iau capacitatea, si nu stiu cum ar trebui sa invat sa iau noata mare la capacitate pls ajutor ce sa fac

Răspuns Câştigător
| BMicha3l a răspuns:

Chiar daca iei la capacitate 2 in ambele tot o sa intri la un liceu. Nu poti sa nu intri la nici un liceu. Si gen daca intri la un liceu mai prost, dupa poti sa-ti ceri transferul. Evident... cu parintii o sa trebuiasca sa mergi la ambele scoli. Oricum, Bafta!