| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Am luat teapa cu un telefon fakexD.Bine eu ma bucur ca nu am pierdut nimic n ueu l-am cumparat. Dar totusi ma simt si putin ciudat.As vrea sa-l vand e Nokia E71 (fake). vreau sa-l vad ca sa-mi iau unul nou.Cu cat as putea sa-l vand avand in vedere ca e fake? aa si app( telefoanele din magazine ca germanos cosmote, vodafone etc. se poate sa fie fake?) dau funda:*

1 răspuns:
| d3y a răspuns:

Acum depinde decat are camera.cum se aude si de cine vrea sa il cumpere incearca sa scoti pe el pretul la care l-ai luat sau mai mult...iar in legatura cu telefoanele din magazine nu cred ca sunt fake deaorece trebuie sa aiba autorizatie(asa cred) funda?