| anghelbogdan a întrebat:

Sal tpu.am o problema dar nu stiu daca o sa o intelegeti.:eu mi-am schimbat parola unui id si am uitat-o.a venit fratemiu si si-a scris el id-ul si parola iar cand a plecat am vrut sa intru pe mess si mi-am uitat parola. am incercat cu forgot password dar nu mai tin minte raspunsurile la intrebari...ma rog.dar pe tableta a rams conectat si intrebarea este: pot afla parola daca sunt conectat pe tableta? help me

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. ai nevoie sa reconfirmi parola veche pentru a pune alta noua. nu pot sa inteleg cum poti sa uiti parola, s-o notezi undeva data viitoare