| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mare problema cu mt2 ro il instalez se restarteaza calculatorul de 3 ori si dupa se descarca updaturile de la mt2 ro si dupa ce se descarca intru in el merge dar a doua oara cand vreau sa intru in el se restarteaza iar calculatorul am auzit ca trebuie sa deschid cu nu stiu ce pachet update nu stiu care stie va rog eu dau funda!

3 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Poate ai virusi in pc, daca nu iti merge in continuare si vrei neaparat sa joci metin2ro, reinstaleaza windowsu

| FlorinCiokan a răspuns:

Nu cred e defect jocul, pentru ca am vazut la un baiat nu il cunosc are windows 7 si lui ii merge foarte bine si mie nici cu windows7 nu mi-a mers

| unsermaniacontre a răspuns:

E defect jocul.Descarca-ti altu si daca iti mai face figuri reinstaleaza windofsu.