| Andrei500 a întrebat:

Am si eu un Fake Yahoo Messenger 10 si am si eu o intrebare!:
Eu stiu ca daca vine cineva pe la mine eu ii dau sa se logheze si imi ramane mie id-ul si parola!
Dar eu nu inteleg:
Daca trimit pe mess programul asta cand incearca sa se logheze el sa vada daca merge cui ii vine parola pe calculatorul meu sau pe al lui?

7 răspunsuri:
| v4ss a răspuns:

Lui

| Andrei500 explică (pentru v4ss):

Sigur? Poate ca ii ramane lui! Am sa mai astept raspunsuri daca nu mai vin iti dau ti-e funda! Dar eu zic ca mie imi ramane parola! Oricum am sa incerc sa trimit pe la cineva pe mess sa vad la cine ramane daca spune ca nu ii apare inseamna ca imi apare mie daca nu-mi apare nici mie nu stiu!

| Andrei500 explică (pentru Andrei500):

Si.....inoricecaz....Ai vrea si tu programul? Daca vrei da-mi credit 2-3 euro pe Orange si ti-l dau cu mare placere!

| v4ss a răspuns (pentru Andrei500):

Nu am nevoie de asemenea porcari la gasesti gratis pe net nu ma intereseaza

| Andrei500 explică (pentru v4ss):

Ba nu e adevarat celelalte de pe net spun ca e programul si cand dai sa intri in el nu-ti apare nimic! Inseamna ca e keylogger! Dar al meu nu e

| v4ss a răspuns (pentru Andrei500):

Ma rog nu am nevoie

| Andrei500 explică (pentru v4ss):

Sigur? hai ca m-am rasgandit! Daca vrei iti dau GRATIS! Doar spune-mi si ti-l dau aici pe TPU