| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Astazi cand am intrat pe lista de mess am observat ca toate contactele mele sunt sterse.Si eu nu le-am sters.(oare ce are?crying ) ce as putea sa fac sa recuperez contactele?

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Probabil altcineva care îţi ştie parola le'a şters. Deci, primul lucru pe care trebuie să'l faci este acela de a'ţi schimba parola şi apoi de a le adăuga înapoi pe toate.
Succes!

| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Cineva a intrat pe Id-ul si probabil ti le-a sters. Cel mai bine ar fi sa iti faci un id nou si sa adaugi toate contactele din nou...