| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, ce planuri aveti pentru vara?

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa iau toate examenele la facultate, sa imi cumpar o racheta de tenis profesionala, sa particip la inca 2 turnee de amatori, sa imi comand cateva haine de pe Tennis Warehouse, sa imi cumpar PS si sa-mi strang intr-atat de multi bani incat sa-mi ajunga sa plec 3-4 zile la Campionatul European de Snooker care incepe in octombrie.

| RAY a răspuns:

La vara plec in deutschland la soramea la nunta ei, vreau sa merg la sala sa bag fitness, sa termin scoala, cine stie ce se va mai intampla

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As vrea nespus de mult sa ma intalnesc cu cineva vara asta happy

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Daca i-ti propui asta vei reusi;-)

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Sperwinking

| LoveSleep a răspuns:

Mă gândesc s-o închid în garaj. Văru'miu nu s-ar supara.

| Doub a răspuns:

Bac, admitere la facultate, distracţie, o lungă pauză, şi poate după găsesc ceva productiv. O să fie o vară plină, cu schimbări radicale şi deh.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Succes!

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţumesc mult, la fel şi ţie pentru tot ce ţi-ai propus.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Mersi!

| Sociopat a răspuns:

Vama si Rockstadt

| FlorinGamingRo a răspuns:

Sa ma mut!