| Ady3835 a întrebat:

Exista avatar miscator pe yahoo messenger?

3 răspunsuri:
| ancutarusu03 a răspuns:

Ady, nu se poate deoarece poza nu se poate afla in miscare decat intr-un videoclip; imi pare rau dar nu in afara de o poza. Cauta poze inimi pe google si vei vedea in imagini doaua inimi una roz cu ochi si una rosie cu ochi alea mi le-am pus si eu intr-un timp si se pupa la 5 sec.ma bucur ca tiam putut fii de ajutor!

| EviLZ a răspuns:

Scuze, dar nu exista asa ceva! Cei de la YAHOO nu au facut inca o versiune la Yahoo Messenger cu imagini "Miscatoare"!

| Ady3835 explică (pentru EviLZ):

Ar trebui sa le propunem celor de la yahoo sa scoata o noua versiune(o imbunatatire) sa putem pune imagini flash...gif