| ღSคภ๔яค a întrebat:

Sal TPU. Spuneti-mi si mie pls cum se numesc piesele care le-a cantat Tutu Adrian la Romanii au talet? pls

Răspuns Câştigător
| MikyAndreea a răspuns:

1.E evindent ca romanii au talent
2. Iubiti-va parintii
3.Sunt roman, deci pot!

FUNDA?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1.Romanii au telent!
2. Iubiti-va parintii!
3.Sunt roman, deci POT!

| DayByDay a răspuns:

La preselectii : e evident ca romanii au talent, la semifinala : iubiti-va parintii iar in finala : sunt roman deci pot!

| nos_4445 a răspuns:

Daca vrei afli cum se numeste melodia pe care a cantat-o Tutu Adrian, intra pesite-ul Romani au talent, si la clipuri cu el mai jos sunt comentari si vei afla cum se numesc melodiile.