| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Sunt anul 1 la facultatea de automatica si calculatoare, UPB si am maine examen la analiza, si am luat aprox. 0 in partial pentru ca nu am invatat, dar am fost cat am putut de mult atenta la toate seminariile si primele cursuri si vreau sa incep acum sa lucrez probleme si sa lucrez teoria. Ce credeti, credeti ca iau nota maxima asa?

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nota maxima?
Gluma subtire, ca si nota pe care o vei lua maine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca inveti, poti sa treci. Nu garantez o nota maxima, dar cine stie?
Nu stiu cum este examenul la voi, dar cand am dat eu examenul la analiza in primul an, am picat partialul si a trebuit sa dau ambele parti. Pot spune ca a fost cam greu, ce e drept, dar l-am luat. Nota maxima nu au luat-o multi, si cei care au facut asta au invatat probabil tot anul. Deci tu cu o zi inainte, nu stiu ce sa zic.
Nu vreau sa te descurajez, dar continua sa inveti sa il iei. Succes!