| k1dzor1 a întrebat:

Sall all.am o intrebare... eu am urechile nu stiu cum sa spun "mai strambe". As vrea sa stiu cum as putea sa-mi le fac normale? Rog seriozitate si nu misto...

1 răspuns:
| DanAmarandei a răspuns:

Ia lipeste-ti palmele una langa alta, pornind jos din acelasi punct. Asa-i ca una e mai mare? Incearca sa gasesti 2 frunze identice, gasesti? Eu nu am gasit, ma uit de cativa ani pe jos. De ce o floare de nufar nu sta fix pe centrul tulpinii? TOATE astea sunt lucruri naturale! Natura nu e simetrica, fixa, exacta. Frumusetea sta fix in micile imperfectiuni ale naturii (micile adica nu ai 3 urechi). Faptul ca sunt mai clapauge sau mai strambe nu le fac "anormale" ci te disting pe tine cu ceva. Uite, imi aduc aminte ca unul dintre cei mai amuzanti oameni pe care i-am cunoscut avea urechile clapauge (foarte). L-am cunoscut intr-o tabara acum vreo 15 ani si inca imi aduc aminte de el. S-a prezentat "Ionut. Clapeuga Ionut. Agent 000" happy