| Mircea_Ciurcea_1995 a întrebat:

Sall all, pot sa gasesc id lu cineva stiind numele adica, id meu ii :ion_2 si am numele pe mes inel2321 pot sa descoper id? DAU FUNDA LA PRIMU! PLIS HELP.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand conversezi cu persoana respectiva pe mess, tine cursorul pe id-ul care apare pe bara de la mess, asa poti vedea intreg id-ul, asta daca nu are mai multe

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ti cursorul pe id-ul de pe mess al respectivei persoane, eu am descoperit multe id-uri asa

| Mircea_Ciurcea_1995 explică (pentru anonim_4396):

Scuze dar n-am intales ce safc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mircea_Ciurcea_1995):

Atunci cand conversezi cu persoana respectiva pe mess, tine cursorul pe id-ul care apare pe bara de la mess, asa poti vedea intreg id-ul, asta daca nu are mai multe

| Jaguarss a răspuns:

Nu cred ca poți face asta pentru ca persoana respectiva are numele ion
si id e ion bara jos sus cifre litere si altele exemplu ion_31boss_nr1@yahoo.com
deci nu cred ca l-ai nimeri