| diablo86 a întrebat:

Sall.Am windows 7 si de curand am instalat Counter Strike 1.6 dar cand intru in el imi apare tot ce trebuie sa apara doar ca atunci cand intru pe un server sau joc cu botii se vede sters adica nu se vede bine.Am mai avut aceasta problema cand am avut windows vista dar atunci am rezolvat-o dand un click acolo la option video si am ales D3D si vedea normal.Asa am facut si acum pe windows 7 dar se vede tot mai sters.Pana si acolo unde scrie new game sau option abia daca sa vede.Nu stiu cum sa-l faca sa se vada normal.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

Cum am zis, s-ar putea sa fie de la windows. Unele jocuri nu merg pe windows 7.In schimb, pe XP sau pe altele merg foarte binebig grin

2 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

O fi problema de la windows(si mie mi se intampla la fel pe un joc(si eu am windows 7):ori nu mi se vede bine, ori atunci cand incerc sa intru, casuta aceea cu jocu(care in final se deschide), peste putin timp se inchide)

sau
poate ai setat ceva gresit la joc(sa se vada prost sau nu stiu).Dai si tu la optiuni si poate merge.big grin
sper ca te-am ajutat!big grin

| diablo86 explică (pentru mihaelaalol):

Pai nu ca am incercar sa umblu la optiuni dar cand avem windows last XP tot la optiuni umblam si mergea bine acum de cand am instalat windows 7 nu mai merge deloc.

| mihaelaalol a răspuns (pentru diablo86):

Cum am zis, s-ar putea sa fie de la windows. Unele jocuri nu merg pe windows 7.In schimb, pe XP sau pe altele merg foarte binebig grin