| turboxxx a întrebat:

Sall baieti, aveti un trade hack metin2 ro daca aveti dati-mi si mie ca il caut de mult si nu gasesc nimic bun daca aveti dati add la id de mess

Răspuns Câştigător
| Ionut1asdw a răspuns:

Frate iti dau un sfat nu te chinui sa mai cauti degeaba nu mai merg trade hack-urile au mers o buna vreme de timp pana a facut GM-ul ceva ca sa nu mai mearga o sa gaseti hack-uri trade dar iti va cere numele si parola la cont si iti va fura contul big grin

1 răspuns:
| invincibil a răspuns:

Frate trade hack banjo 1 e cel mai bun singuru care mi-a mers daca veri sal donwoladezi uite saitul http://megaupload.com/? d=CP5PZE2C