| Happy a întrebat:

Sall!

Caut cont pe Metin2 RO. Cei care sau saturat sa mai joace sau plictisit va rog astept propuneri. Va :*:*:* dulce

(daca vreti trimiteti mesaj privat)

12 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Dati o palma uita ca ai pus intrebarea asta stergeti contul de pe TPU si da ti un cap in ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
nul asculta pe ala

| popadrian50 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau us cont mt 2ro ma rog dau funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal am eu lvl 42 dragon+9 iteme bune pvuri big grin... cal armat m3 zdrobire m3 corp rezistent big grin daca vrei mai multe detalii add sharky_boy3456 @ BFT

| popadrian50 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau si eu un cont mt2ro lvlv34 cu cal dau funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall caut cont pe mt2 ro ca am avut unu dar mi la u banat

| Cascavalus a răspuns:

Metin2 este cel mai tampit joc si e doar pentru coc.alari omule te faci de cacao in societate cu asta!

| Cezar_2825 a răspuns:

Daca vrei cont de mt2 ro intra pe mess si baga adresa lefterandrucezar@yahoo.com.

| DanutxD a răspuns:

Iti dau EU COnt ingerudanut pass:romania123

| DanutxD a răspuns:

AI primit mesaju big grin

| edi_8080 a răspuns:

Cat dai pe un cont de 60 ninja am an inventar epice +8 scut+9 arc de 30+9 pumnale masca diavol