| Dragos199610 a întrebat:

Sall. daca imi cumpar o cartela de reincarcare orange de 7 euro perioada de valabilitate a creditului va fi de 2 luni? sau mai bine zis dupa ce am reincarcat va trece 2 luni pana sa intru in perioada de gratie?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Reincarcarile valorice efectuate in cazul unui numar PrePay Orange ofera o perioada de activitate sau de gratie diferita, in functie de suma reincarcata.
De exemplu, reincarcarea de 7 EUR fara TVA acorda perioada activa de 60 zile si perioada de gratie 240 zile.
Pentru mai multe informatii legate de reincarcarea unui cont Prepay Orange te rugam sa consulti si pagina oficiala Orange Romania, sectiunea Orange Prepay / reincarcarea contului Prepay.
Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

Răspuns utilizator avertizat
| loveyourkiss a răspuns:

Mda, din cate imi amintesc eu te tine 60 de zile