| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Eu sunt clasa a 5 si imi place de un baiat din clasa a 6. Nu ne cunoastem si nu suntem prieteni ( nu ne-am vorbit niciodata ). De obicei in pauze afara el sta in scoala si se uita pe geam dar nu stiu daca se uita la mine. Cand merg cu o prietena la etajul unde este clasa lui pentru a vorbi cu alta colega el se da in spectacol. Ce sa cred si se ca fac?

2 răspunsuri:
| Ada_3811 a răspuns:

Vreau mai multe raspunsuri va rog happy

| ßlueAngeℓ90 a răspuns:

Pai.
Daca se da in spectacol cand esti tu prin preajma. E o posibilitate sa te placa.
De facut, incearca sa faci rost de ID-ul lui. Sau incearca sa conversezi cu el la scoala ca sa deveniti prieteni, sau daca ai ceva prieteni care'l cunosc pe el, i'ai putea ruga sa il intrebe ce crede acel baiat despre tine.
Dar daca el se da in spectacol cand esti prin preajma, eu cred ca te place. :*
Iti urez succes. :*