| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Eu sunt clasa a 5 si imi place de un baiat din clasa a 6. Nu ne cunoastem si nu suntem prieteni ( nu ne-am vorbit niciodata ). De obicei in pauze afara el sta in scoala si se uita pe geam dar nu stiu daca se uita la mine. Cand merg cu o prietena la etajul unde este clasa lui pentru a vorbi cu alta colega el se da in spectacol. Ce sa cred si se ca fac? Fundita

Răspuns Câştigător
| gby_6323 a răspuns:

Buna! incearca sa te imprietenesti cu alti prieteni de-ai lui, si cu ajutorul ecelor prieteni sa te bagi si tu in seama cu el. Dupa ce ati ajuns sa va cunoasteti si sa consideri ca esti destul de pregatita sa-l intrebi daca si lui ii place de tine...invita-l tu undeva.la un suc, si intreaba-l asa in gluma:auzi da chiar tie iti place de mine...si vezi ce-ti raspunde.Gen la mine e invers, eu-s a 6 si imi place de unu de-a 5:X.succes.Funda?

1 răspuns:
| alexutza003 a răspuns:

Poate si el simtatizeaza si de aceea se da in spectacol pentru ca nu stie cum sa faca sa iasa in evidenta ai putea sa faci u primul pas si sa faceti cunostinta