| EmanuelEmy7 a întrebat:

Sall! Exista vreo aplicatie pentru editat mesajele de pe Facebook? Cine mi-o comunica, pimeste fundita!winking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca de exemplu vrei sa editezi pe Google Chrome pe PC te ajut, pe Android nu stiu. happy

| EmanuelEmy7 explică (pentru anonim_4396):

Da, am incercat o metoda, dar cand dau refresh tot asa arata. Daca ai una mai buna, posteaz-o, merci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Alta metoda nu este, nu ai cum intra in baza lor de date sa modifici mesajele, doar sa faci tu o aplicatie falsa, sau sa editezi o poza.