| danutzaaa1234 a întrebat:

Sall! profu' de desen ne-a pus sa fecem niste desene pe tema antidrog ceva gen"nu-ti disruge viata" ...chestii din astea ....plzz ajutor ca nu am nici o idee

Răspuns Câştigător
| blackwidow10 a răspuns:

Pai pe carton, incearca sa faci 2-3 chenare unde sa si scrii un mesaj ceva, pe langa asta deseneaza niste seringi, pastilutse, o frunza de marijuana. sunt multe si accentueaza totul cu Rosu!big grin Te pot ajuta eu pentru asezarea in pagina. Lasa-mi un mesaj doar si vb pe mess

1 răspuns:
| Ioana_Zuzza_1997 a răspuns:

Pai va si tu floarea dela marijoanna... si tai cu o linie si spui anti drog sau nu te distruge ceva sti grafitti si uite asa iese funda!?