| alexutzamamutika a întrebat:

Sall
scuze dac deranjez cu o intrebare prosteasca numai ca am telu lg optimus one si am aflat de la un pri k dac vreau jocuri imi pot descarca de la android market si eu tot nu inteleg cum. sa nu credeti cas o handi handi dar mi-am facut cont si imi tot zice ca nu exista niciun tel android pri meu imi spunea ca trebuie conectat prin USB si l-am conectat insa fara niciun rezultat ce pot face... inaf sa bag internet pe mobil fiindca am incercat si nu merge pls pls ajutati-ma

HELP!
funda / jur k dau funda :o

2 răspunsuri:
| AlexRadu a răspuns:

Du-te la un restaurant sau local si intra pe wireless si dupa iti dawnloadezi de pe android market.

| alexutzamamutika explică:

Bhe nenica ca cacatu meu nu intelegi? am internet p mobil... am mers p android market si imi zice ca nu exista nici un dispozitiv android conectat straight face am LG optimus one si controleaza ca are android da nu merge... thmne oricum mersi ca ai incercat :/