| Liviu321 a întrebat:

Sall, spuneti-mi si mie c`am cat m`ar costa reparatia hardului care este de 120 GB + reinstalarea windowsului cu tot cu programe + transport?(sunt din Buc.)?

1 răspuns:
| ioanaKevlar a răspuns:

Reparatia HDD-ului costa in functie de ce anume are, bad-uri sau altceva. Reinstalarea windowsului ti-o poate face un prieten care se pricepe (te costa mai putin asa). Programele le iei singur de pe net. Cele de baza sunt free direct de la producator.