| emmasirena1 a întrebat:

Sall! spuneti-mi si mie please dc nu va place jb (justin bieber)! promit >fundA!```:p```:```

13 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Uite u ca nu-mi place, da` fiecare dclaratie ublica a luima lasa cu gua cascata.Este cam thinking Egoist. asa un pic happyCred ca nu le place pentru ca ae acele "aere" sieste cam tanar pentru a incepe cu sfaturilehee hee)
BaFthA`!

| sweettyyyy a răspuns:

GânduriNegre--->Tu nu stii cei frumosu! Tu nu cred ca estimai perfecta decit el`!
Tzie nu ti s-a intamplat chiear niciodata sa iti placa de cineva mai matur decit tine?
Sau vezi la o vedeta care o iubestimult ceva stilul cum se imbraca... daca ai avea posibilitatea (sau chiar o ai) tu la fel te vei lua dupa stilul ei`!
Si daca ceva... Jb are stilul lui!
Nu kopie pe nimeni, si dac tu spui ca kopie mishcarile cuiva"ale cui"?
Hai te rog eu mult fii serioasa`!

| alexia98 a răspuns:

Din moment ce ajuta oamenii nu poate fii o persoana rea, nu-l apreciezi ca artist asta-i altceva!

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_2352 a răspuns:

Nu ne plc cai urat.

| sweettyyyy a răspuns:

Mhn24--->Dragu neu... tu vashe si cautzi aishi, eu nu inteleg`?
Hai lasa komentariile stupide pentru tine!
Da poate sa nu va placa...treaba voastra!
Dar un lucru pot spune..."Atzi mai vrea voi ceea ce are el"!

Răspuns utilizator avertizat
| sweettyyyy a răspuns:

Asta si estidraga, un baiat cu voce de fata...nu mai ai cetzi dori`!
Si daca vrei sa stii ce inseamna "vashe" ap konsulta dictzionarul rus...si vei asti mai multe` fetitzo...big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| sweettyyyy a răspuns:

Mhn24deSărbători--->Tzia placut si tie ashai?!

| adutzadragutza a răspuns:

Mie imi plke justin:X, dar unora nu, si unele motive ara fi pe care le-am auzit: ca e pitic, ca are parul urat, ca are o voce nasolaa si ca se da mare vedeta astea ar fi primele lucruri pe care le zic altii. Astept funda!

| Elyy_1788 a răspuns:

Mie imi place Justin Bieber!
Dar spun lucrusrile din punctul meu de vedere:
unii sunt gelosi pe el!

| LoLyCa a răspuns:

Mie imi plac doar unele din melodiile lui.Nu imi place de el pentru. mi se pare ca e cam urat. adica nu arata asa bine.dar canta fain.si e un gest f. frumos sa donezi din banii tai unor coppui nevoiasi.am auzit ca e pedofil!:d cu placere de raspuns